Co je nové na našich stránkách ?

24.12.2003 A jsou tu vánoční novinky!

Přinášíme Vám druhou část  updatu věnovaného "moderně" a to 20 nových kousků v "galeriií", v "recenzích" konečně najdete i několik "pohledů do krabiček" a v  "Linkách" přibyl jeden nový prodejce.

Nejdůležitější novinkou je však to, že Sandman je od 18.12. 2003 definitivně otcem.Příčinou tohoto stavu je dcera Natálie!:-)

Veselé Vánoce!

Sand & Over

 

21.11.2003 Kolegové,

dnes jsem tu s první částí updatu věnovaného "moderně" a to s "galeriií".

V "Linkách" jsou dav nové odkazy na výrobce!

Recenze budou za pár dní, týdnu... :-)

Sand & Over

 

09.11.2003 Vážení kolegové,

dnes pouze aktuáně doplňujeme reportáž z tradiční nymburské akce "Kit Salolon".

Sand & Over

 

01.11.2003 Vážení kolegové,

opět přicházíme s aktualizací o něco později, než jsme slibovali.

Více času jsem ale patřičně zužitkovali, takže vám dnes můžeme představit 13 "pohledů do krabiček a jeden zajímavý "stavební" článek v  "recenzích", v  "akcích" najdete "americký" pohled na Kaden Cup v Náchodě, v "linkách" odkaz na dalšího výrobce, no a v galerii kupu přírůstků v "technice" a "diorámách".

Příště se pro změnu zaměříme na "modernu"!:-)

Sand & Over

P.S. Speciální dík opět patří Tomíkovi za pomoc s překlady!

 

13.10.2003 Vážení modeláři,

Dnes Vám přinášíme několik  "recenzí", povánku na jednu bodovačku "akcích" a dva kolegové, co ke stavbě modelů v podstatě žádné stavebnice nepotřebují nám obstarali přírůstky do  "galerie"!:-)

Sand & Over

 

23.09.2003 Vážení kolegové,

Dnes Vám přinášíme novinky v  "galerii", pár  "recenzí", do "akcí" jsme přidali jednu aktuální  pozvánku a reportáž z E-day a  do "Linek" tři nové odkazy.

A nezapomeňte na hlavní stránce kliknout na "Summer KORA Lottery", ať víte, kdo vyhrál!

Sand & Over

 

01.09.2003 Vážení kolegové,

Naše stránky se nám i přes menší komplikace snad podařilo úspěšně přesunout. Další změna adresy už nepřipadá v úvahu, neb doména je naše placená, stejně jako hosting, který používáme.

Se změnou URL, jsou spojeny i nové e-mailové adresy!

Pokud náhodou objevíte nějaký nefunkční odkaz, obrázek, který se neotvírá apod. , napište nám!

Abychom naše přestěhování trošku oslavili, tak vám přinášíme pár novinek. Sovětské těžké tanky se dovalily do "Galerie", představujeme jednu žhavou "domácí novinku", zveme na dvě "Akce" a v  "Linkách" jsou jedny nové stránky.

A jako tradičně, více bude příště!:-)

Sand & Over

 

20.08.2003 Kolegové,

Dnes vám přinášíme 5 nových kousků v  "Technice" , 11 novinek v  "Recenzích" a něco málo v "Akcích" a "Linkách".

Sand & Over

 

26.07.2003 Kolegové,

Dnes vám přinášíme opět pár pěkných kousků v galerii, konkrétně v sekcích  "Diorámy" , "Technika"  a "Figurky".

Konečně nějaké ty  "Recenze" a něco málo v "Tipy&Triky" a "Akce".

Po dlouhé době přibyl jeden inzerátek do "Miniburzy". Tuto sekci bychom chtěli trochu aktualizovat. Proto žádáme ty z vás,kdo tam něco mají, aby do 14 dnů potvrdili zda to stále platí. Jinak vše staré mažeme!

Více příště!

Sand & Over

 

13.07.2003 Vážení modeláři,

EU asi začíná fungovat!:-) V sekci "Diorámy" a "Technika" proto najdete nová jména a o pár francouzských a německých vlaječek víc.

Overlord po nějaké době zas něco dokončil tak se na to můžete mrknout v sekci  "Recenze".

Dva nové odkazy najdete v sekci "Linky".

Poslední novinkou je, že kolega Ricardo Haddad ze slunného Ria nám pomohl zlepšit ochranu e-mailových adres v našem   "IBR" !

Várka "pohledů do krabiček" bude  snad už konečně příště.

Sand & Over

 

08.07.2003 Vážení návštěvníci,

dnes Vám přinášíme poměrně rozsáhlý update.  Novinky naleznete v sekci  "Recenze", "Technika", "Diorámy", "Figurky" a po dlouhé době také v "Tipy&Triky".

Takové množství novinek jsem zvládli připravit, pouze díky kolegům Gerrymu a Tomíkovi, kteří nám opět vypomohli s překlady. Jejich vydatná pomoc se stala takřka pravidlem, čímž je zařadila do našeho týmu a můžete se tedy s nimi seznámit v sekci "O nás".

Další novinky, zejména recenze budou příště.

Sand & Over

 

26.06.2003 Vážení návštěvníci,

díky  několika "nočním" směnám se nám podařilo provést restrukturalizaci dvou největších sekcí webu a to "Galerie" a "Recenze". Tyto jsme trochu rozčlenili, což, jak doufáme, přinese jejich rychlejší otevírání. Vzhledem k tomu, že při reorganizaci jsem museli upravit několik se souborů, je klidně možné, že se tu a tam vyskytne nějaká ta chybička. Pokud tedy na nějakou nefunkčnost, nebo špatný odkaz narazíte, budeme rádi, když nám o tom napíšete, protože už vše kontrolovat nezvládáme.

Krom uvedené reorganizace najdete v "Galerii" asi 25 nových kousků!:-)

Slíbené recenze budou příště, až si trochu odpočneme a doděláme i nějaké ty modely!:-) 

Sand & Over

 

14.06.2003 Vážení modeláři,

vypadá to, že jsme se snad konečně vypořádali s osobními a technickými problémy, které nás v poslední době "brzdily v rozletu".

Slibujeme, že v dohledné době /týden, dva, max. tři:-)/ zpracujeme všechny příspěvky a novinky, co máme po kapsách, aby jste měli přes léto co študovat.

Pro dnešek jsme připravili toto: Summer KORA lottery, ModellBrno a Linky 

Sand & Over

 

12.04.2003 Drazí kolegové,

Tak jsme tu konečně zase s nějakými novinkami. Na duben toho máme tolik, že to nejsme schopni zpracovat najednou, proto Vám to naservírujeme postupně.J První dávka obsahuje novinky v Galerii, Linkách, Akcích a Wolverine lottery! Recenze budou příště!

Sand & Over

P.S. Speciální dík za pomoc s překlady patří kolegů Gerrymu a Tomíkovi!

 

01.02.2003 Vážení čtenáři,

dnešní novinky jsou pouze dvě, ale rozhodně ne zanedbatelné. Mrkněte se do nové sekce ”CD verze” a na speciální akci ”Achilles lottery”!

Sand & Over

13.01.2003 Vážení kolegové,

jak jsme slíbili posledně nahráli jsem postupně všechny novinky, co jsem měli připraveny a také pár věcí čerstvých. Krom Galerie a Recenzí věnujte pozornost i rubrice Akce a Soutěže!

Už minule jsem se zmínili, že u příležitostí dvouletého výročí našich stránek vydáme CD ”2000-2002”, abychom se stali dostupnými i těm, kteří se na Netu nepohybují, či k němu mají omezený přístup. Jakmile bude CD verze dokončena, tak Vám o ní povíme více a hlavně, jak se k ní dostanete!J

Na stolech máme kupu dalších kitů a figurek k recenzi. S dalším rozsáhlejším updatem se ale přihlásíme až koncem února, abych měli taky čas modelařit!J

Díky za vaši přízeň!

Sand & Over

 

Co je nové na našich stránkách v roce 2007?

Co bylo nové na našich stránkách v roce 2006?  

Co bylo nové na našich stránkách v roce 2005?

Co bylo nové na našich stránkách v roce 2004?

Co bylo nové na našich stránkách v roce 2002?

Co bylo nové na našich stránkách v roce 2001?