International Braille Register 

Kolegové modeláři,


ovlivněni heslem “Modeláři všech zemí spojte se!” jsme se rozhodli založit mezinárodní registr modelářů se společnou zálibou v ”malé” bojové technice nazvaný ”International Braille Register” Tento registr by měl sloužit jako zdroj kontaktů pro výměnu informací mezi modeláři z celého světa. Pokud se chcete zaregistrovat, vyplňte formulář, který otevřete kliknutím na ”Registration form”. Případně přiložte i svou fotografii, aby se vaše tvář mohla objevit mezi "Faces of Braille Scale". Máte-li zájem si náš registr prohlédnout, tak dole klikněte na ”International Braille Register”.

 

Abychom předešli tomu, že se náš registr stane zdrojem e-mailů  pro nevyžádanou reklamu, případně rozesílání virů, jsou v něm všechny e-maily uvedeny v bezpečném formátu, tzn. "@" je vždy v  adrese nahrazen "(at)!!! 

 

Sand & Over

Colleagues Modellers,

 

we established this Register as the source of the contacts to modellers having same hobby the ”small scale” AFV kits, for changing of information. If you want to open our Register click on ”International Braille Register” below. If you want to join our Register click on ”Registration”. In case you would like to see your face among "Faces of Braille Scale" just attach your photo to the registration e-mail. 

 

 

We do want to protect all members against e-mail viruses and spams therefore all addresses included in our register are in secure format with ”(at)” instead of ”@”!!!

 

 

Sand & Over

International Braille Register

Faces of Braille Scale

Registration form