Motor a převodovka do T-34 - 1/72

 

Název Soviet Tank T-34 V-2 Engine & Transmission Set  /set # AC7207/
Výrobce  Kora Models, Česká republika
Obal malá papírová krabička s obrázkemna víku
Typ modelu resinové odlitky a leptané díly
Kvalita Tento doplňkový set je navržen pro plastovou stavebnici tanku T-34 od fy Revell nebo Cooperativa /AER/. Najdete v něm resinové díly motoru, přebodovky a dalších dílů do zadní části korby. Všechny díly jsou čistě odlity bez bublin a otřepů. Jediným problematičtějším bodem jsou masivní technologické nálitky. Lepaná planžeta obsahuje přepážku, mříž /jen pro Cooperativu-AER/a drobné díly.

Vzhledem k tomu, že se kity Cooperativa/AER a Revell rozměrově liší, dodává výrobce dvě uložení motoru a návod, jak některé díly upravit, aby sedly do Revellu.

jako malý bonus jsou do setu přidány tři německé kanystry!

Stavební návod jednoduchý grafický návod
Obtisky ne
Celkový dojem & Poznámka Tento set určitě udělá radost potěší zejména milovníkům detailu, kteří chtějí svou T-34 či SU-100,   náležitě vyšperkovat. Mě diorámatistu také potěšil protože mi umožní snadno vytvořit dokonale zničený tank!:-)

Jak jsem uvedl set je navržen pro stavebnice firem Revell a Cooperativa /AER/. Je ale možné, že po úpravě sedne i do stavebnici od Eastern Express. 

Výrobce bohužel nedodává nové díly krytů motoru, jako náhradu za původní plastové, které po odříznutí nebudou k ničemu.O něčem podobném už ale uvažuje, stejně o jako o dalším setu s prostorem řidiče a interiérem věže.:-)

Chtěl bych poděkovat firmě KORA models za vzorek k recenzi!